موضوع بسته شده 

رتبه موضوع:
  • 18 رأی - 4.28 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
Jun-07-2013، 08:30 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Jun-07-2013 08:34 PM توسط aghaghia.)
ارسال: #811
RE: بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(Jun-07-2013 05:47 PM)afaam نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
از adobe acrobat pro استفاده کنید.
Forms --> add or edite fileds--> right click on the filed--> properties--> format---> change Date to None بعدش هر چی میخواین میتونین توی اون خونه بنویسین.
البته از نرم افزار Nitro pro 8 هم میتونید استفاده کنید که دوستان راجبش توی صفحات قبل و همینطور تاپیک تکمیل فرم 230 توضیح کافی دادند.

CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام
برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام♪♪♪برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام♪♪♪برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام♪♪♪ برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 تشکر شده توسط : hushmandco، Danial_4139
Jun-07-2013، 10:45 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Jun-07-2013 10:46 PM توسط hushmandco.)
ارسال: #812
(Jun-07-2013 08:30 PM)aghaghia نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
ضمن تایید روش دوست عزیز aghaghia ، اگر در جایی که "زمان انجام کاری" تا حال حاضر ادامه داره، مثل بنده جای خالی هم بذارین ، کسی که فرمها رو میخونه میفهمه که موضوع تمام نشده به عبارتی همچنان ادامه داره.
یادتون باشه که افرادی که این فرمها رو میخونن بسیار حرفه ای و آموزش دیده هستن . همه 100 هزار نفر که اسمشون اعلام میشه و مدارک اولیه به کی سی سی میفرستن لزوما به جزئیات تا این حد توجه نمیکنن و اونها هم این مطلب رو خوب میدونن.

3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
 تشکر شده توسط : aghaghia، KIMIA2005
Jun-08-2013، 02:45 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Jun-08-2013 02:46 PM توسط م.ق.)
ارسال: #813
(Jun-03-2013 11:30 PM)kage.omid نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
با سلام دوست عزیز . نمیخوام مأیوس بشی اما میخوام غافلگیر نشی . دیپلم کاردانش از نظر آمریکایی ها دیپلم مورد قبولی نیست . شما باید 12 سال درس خونده باشی. یعنی حد اقل پیش دانشگاهی. بازم وقت داری که بخونی و پیش بگیری که روز مصاحبه بهشون تحویل بدی. واسم پیغام خصوصی بزار راهنماییت کنم.

کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
 تشکر شده توسط : زری وحدتی
Jun-08-2013، 07:45 PM
ارسال: #814
سلام دوستان عزیز من تقریبا فرمهارو تکمیل کردم بجز چند قسمت که مشکل دارم ممنون میشم جواب من رو بدید
1.برای این قسمت degrees and certification recieve برای دبستان-راهنمایی-دبیرستان-پیش دانشگاهی-لیسانس جه جیزی بنویسم؟؟
2.برای اون قسمت کار و سابقه کاری من که میخوام N/A بزنم کفایت میکنه فقط یک N/A بنویسم؟؟یا تمام اون جاهای خالی رو N/A بزارم؟؟؟
ممنون مرسی

شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب
 تشکر شده توسط : زری وحدتی
Jun-08-2013، 08:04 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Jun-08-2013 08:05 PM توسط aghaghia.)
ارسال: #815
(Jun-08-2013 07:45 PM)armin_swimmer90 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
به ترتیب میشه:
PRIMARY SCHOOL، SECONDERY SCHOOL، DIPLOMA، PREUNIVERSITY، Bachalor of...،
همه رو پر کنید بهتره.

برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام♪♪♪برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام♪♪♪برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام♪♪♪ برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
 تشکر شده توسط : KIMIA2005
Jun-09-2013، 04:43 AM
ارسال: #816
اگر شخصی دیپلم نداشته باشه ، و بخاد با ارائه سابقه کار...
این شخص حتما باید توی رنک شغلهای اون سایت بالای 7 باشه بهش ویزا بدن؟
مثلا من خیاطی رو دیدم 5<7 بود ، ینی خود هفت نمیرسید متمتیکالی.
Jun-09-2013، 09:45 AM (آخرین تغییر در این ارسال: Jun-09-2013 09:47 AM توسط KIMIA2005.)
ارسال: #817
دوستان عزیز طبق شمارشی که بنده از برندگان 2014 داشتم حدود 200 نفر هستند که اطلاعات خودشون رو در خلاصه پیشرفت برندگان 2014ثبت کردند اما فقط تعدادکمی در جدول برندگان 2014 ثبت شده اند لطف بفرمایید جهت تکمیل جدول برندگان 2014 این همکاری رو داشته باشید و مشخصات کامل رو طبق جدول 2014 برا دوستمونبرای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نامکه قبول زحمت کردند بفرستید تا این جدول طبق سالهای قبل تهیه و تکمیل گردد. این جدول کمک بسزایی به شما میکنه که نسبت به پروسه مهاجرتی خودتون و دوستان اطلاعات و دید بهتری داشته باشید.با تشکر

CN:2014AS1$$$ ✈ Emb:YEREVAN ✈ IV:OCT 20th ✈ Status:AP ✈ CLEAR:MAY 28th ✈ VISA OK
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 تشکر شده توسط : maziar irani، mehdieb، زری وحدتی
Jun-09-2013، 11:02 AM
ارسال: #818
سلام
دوستان من می خوام اطلاع رسانی کنم.
من یکی از برندگان 2014 هستم و بر اساس رسم قدیمی که در مهاجر سرا هست دارم جدول مشخصات برندگان 2014 رو اماده میکنم.این جدول واقعا در اینده نزدیک هم به درد خود ما ( برندگان 2014) خواهد خورد و هم به درد ایندگان.( نمونه جدول با تعداد کمی از مشخصات دوستان در امضای من موجود است)
من از شما خواهش میکنم که جدول رو دانلود کنید ( حتی میتونید نمونه جدول 2013 ها رو هم دانلود کنید که اطلاعات جالبی به دست بیارید.) و دقیقا همون مشخصات رو برای من با پیام خصوصی ارسال کنید تا جدول رو زودتر کامل کنم.
ممنونم.
از مدیران سایت هم بایت همکاری در این اطلاع رسانی تشکر میکنم.
موفق و شاد باشید.Smile

دوستانی که کلیرنس خوردن لطفا اطلاعات خودتون رو برای دوستمون SOLI ASALI بفرستید.
برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام[/size][/color]
 تشکر شده توسط : KIMIA2005، aghaghia
Jun-09-2013، 01:51 PM
ارسال: #819

کسی نمی تونه بگه سابقه کار چه ویژگی های باید داشته باشه؟

ای خلق خدا ، چرا هیشکی سوال های منو جواب نمیده ، ولی سوال های تکراری و بدیهی دیگران پاسخ داده میشه؟

آیا "گواهی اینکه پرونده اقدام برای جواز کسب باز است" ترجمه بشه و ببرم آنکارا، می تونه سندیتی داشته باشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنین عزیزان :*
Jun-09-2013، 01:54 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Jun-09-2013 01:55 PM توسط KIMIA2005.)
ارسال: #820
(Jun-09-2013 01:51 PM)stoner نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
دوست عزیز منظورتون اینه که شما مدرک دیپلم 12 ساله روندارید و از طریق سابقه کار میخواهید اقدام کنید درسته ؟؟

CN:2014AS1$$$ ✈ Emb:YEREVAN ✈ IV:OCT 20th ✈ Status:AP ✈ CLEAR:MAY 28th ✈ VISA OK
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
Jun-09-2013، 02:24 PM
ارسال: #821
(Jun-09-2013 01:54 PM)KIMIA2005 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
احسنت. برنده که مادرم هست ، دیپلم نداره. دو تا مدرک فنی حرفه ای خیاطی داره ، و چندین سال self employed کار کرده ، و تنها چیزی که می تونم ببرم گواهی "در حال گرفتن جواز کسب " هست. خب نقص مدرک نخوریم بگن وختی جواز رو گرفتی بیا؟

یه چیز دیگه ، از آموزشگاه شیرینی پزی دوستش هم می خواد گواهی بگیره که سه سال کار کرده اینجا. ولی رنک confectionery و tailor توی سایت مشاغل آمریکا به خود 7 نمی رسه.
Jun-09-2013، 03:24 PM
ارسال: #822
(Jun-09-2013 02:24 PM)stoner نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
خب آخه موارد شبیه مادر شما کم هستند و شرایط سابقه کاری هم یکم پچیده است sinamn عزیز در تاپیک برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام توضیحات خوبی در مورد سابقه کار دادن که میتونید بخونید.

تشکر شده توسط : sinamn، hushmandco، KIMIA2005
Jun-09-2013، 04:00 PM
ارسال: #823
(Jun-09-2013 03:24 PM)aghaghia نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام

بله . قبلا مطالعه کردم این رو و همه چیز رو میدونم.
خیاطی و آشپزی به 7 نمیرسن رنکینگش ، نزدیکن به 7. اما میدونی که جفتش با هم پوینت کافی رو میگیره؟ یا نه؟
حالا ما هزینه بکنیم برای سفارت رفتن یا نه؟
بریم دیپلم بخریم؟

فعالان سایت مهاجرسرا ، کمکی..راهنمایی ای... اطلاعاتی... دریغ نکنین دوستان!
سایت به این بزرگی چرا هیچی راجع به سابقه کار نداره؟!
Jun-09-2013، 04:49 PM
ارسال: #824
فعالان سایت مهاجرسرا ، کمکی..راهنمایی ای... اطلاعاتی... دریغ نکنین دوستان!
سایت به این بزرگی چرا هیچی راجع به سابقه کار نداره؟!
[/quote]

سلام
اگه من جاي شما بودم زنگ مي زدم از خود KCC مي پرسيدم انقدر باحال جواب ميدن من دوستم زبانش خيلي خوبه هر چي سوال داشتم ازش پرسيد به نظر من شما هم زنگ بزن بپرس ؟

2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
خوب حالا منتظر ثبت نام در لاتاری 2016 هستم
 تشکر شده توسط : love_everlife، stoner، maziar irani، KIMIA2005
Jun-09-2013، 06:44 PM
ارسال: #825
(Jun-09-2013 04:00 PM)stoner نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نامچون دردسر سابقه کار خیلی زیاد هست و نتیجه کار هم قطعیتی نداره افراد اندکی ازش برای مصاحبه استفاده می کنند. ملت به دنبال روش های ساده تر با نتایج قطعی و قابل پیش بینی هستند.

مدارک مورد نیاز ویزای گوناگونی برای سفارت برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام/برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نامبرای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نامبرای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نامبرای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نامبرای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام•سفرنامه آمریکا: برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام/برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نامبرای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نامبرای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نامبرای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام
 تشکر شده توسط : sce، stoner، maziar irani، nina22، rezagh، KIMIA2005، philter
موضوع بسته شده 

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
ارتباط با مامهاجر سرابازگشت به بالابازگشت به محتواآرشیوپیوند RSS