ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 0 رأی - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه فرم قراردادها و قولنامه های خرید یا اجاره مسکن و ماشین
Feb-08-2013، 06:09 AM (آخرین تغییر در این ارسال: Feb-08-2013 06:37 PM توسط hasti_banoo.)
ارسال: #1
نمونه فرم قراردادها و قولنامه های خرید یا اجاره مسکن و ماشین
با سلام خدمت دوستان اون طرفی و این طرفی بزرگترین مشکل بچه ها بعداز ورود به آمریکا اجاره خونه یا ماشین و یا خرید خونه یا ماشین هستش بچه ها لطف کردن توضیحات خوبی رو دادن ولی دیدن یک قرار داد و نوشته های داخلش و ترجمه اون و بررسی نکات مندرج در اونها کمک بزرگی میکنه سر بچه ها کلاه نره یا اینکه به نفعشون تموم بشه اگر لطف کنید نمونه قرار دادهایی که دارین البته با فتو شاپ اطلاعات شخصی را حذف کنید ازش عکسش و بزارین ممنون میشم خواهش خوانا باشه اگرم ترجمش هم بزارین دیگه بهتر هدف آشنا شدن اسم شهرتون هم یادتون نره و اگر تغییری در شهرهای دیگه وجود داره بنویسین در مورد ماشینم هر نوع از اجاره تا خرید تا لیزینگ متشکرم و منتظر برام خیلی اهمیت داره قلبا متشکرم از همکاریتون کارتون یک دنیا برای من و بچه ها ارزش داره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 تشکر شده توسط : pr.kia، behzadb57، Danoosh، arezoo bj
Feb-08-2013، 06:23 AM
ارسال: #2
RE: نمونه فرم قراردادها و قلنامه های خرید یا اجاره مسکن و ماشین
والا من که خونه اجاره کردم، همه چیزشون از قبل مشخص بود و فرم‌ها هم معلوم و کسی نمیتونس مفاد اون رو عوض کنه. پس کلاه گذاشتنم معنی نمیداد. مگه اینکه یکی بخواد قرارداد دستی و این چیزا بنویسه یا حاشیه‌نویسی کنه که نمیدونم اینجا رسم هس یا نه
در مورد اجاره ماشین هم همینطور.

اما یه نکته در مورد اجاره کردن ماشین یا خریدن جنس بصورت بقول خودمون قسطی اینه که مثلا میگن برای 24 ماه اینقد مبلغ اما طول قرارداد مثلا 60 ماهه! حالا معنیش اینه که واسه 24 ماه مثلا از شما 200 دلار میگیرن اما از ماه 25ام داستان فرق میکنه که ممکنه جالب نباشه. یا مثلا میگن تا 12 ماه با apr صفر (یعنی بدون سود) اما شما باید 24 ماهه پول رو برگردونی که معنیش اینه که شما 12 ماه سود میدی که درصدش معلوم ممکنه نباشه!
بعضی جاهام نمیشه کاری کرد. مثلا: من اینترنت و تی‌وی و تلفن گرفتم که سال اولش مثلا 125 دلاره اما سال اول که تموم بشه حالا هرچی اضافه کنم باید بدم دیگه! خیلی هم بخوای مته به خشخاش بذاری کل عمرت میشه دنبال چیزی گشتن و نتیجه نگرفتن

مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
هواپیمایی ترکیش (23kg*2)
مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.
امیدوارم جزو اون عده نباشین که قبل از اومدن پرپر میزنن و داد و هوار راه میندازن و بعد از اومدن له له میزنن واسه وطن! و میگن اینجا جای خوبی نیست!!!
http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
 تشکر شده توسط : kiaaa، Amin1357، pr.kia، nora، Saeedv13، humsun، Emad_L، behzadb57، Danoosh، mahdip، arezoo bj، parastoo mohajer، mgolchin13، qeshmi
Feb-08-2013، 02:35 PM
ارسال: #3
RE: نمونه فرم قراردادها و قلنامه های خرید یا اجاره مسکن و ماشین
(Feb-08-2013 06:23 AM)j1970 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
با تشکر از توجهتون و اطلاعات خوبتون منم منظورم نمونه همون فرمهایه که نمیشه تغییرش داد مثلا بچه ها برای خرید ماشین یک نمونه گذاشتن که خیلی ساده و در چند خط کوتاه بودش بیشتر منظورم برگه های قانونی یا فرمهای با شماره هستش مثلا فرم قولنامه خونه در ایران در کل شهر فرمت یکسانی داره منظورم همین فرماست اگر عکس یا ادرسش و بزارین ممنون میشم و اگر ترجمه بشه و بروی نکات یا کلمات خواص توضیحاتی داده بشه که ابهامات از بین بره ممنون میشم هدفم از بین بردن شک برای خودم و دوستانه خوب ترسی هستش بین هممون از بستن قرارداد که این خودش کمک بزرگیه برای ازبین بردن اون ترس که وقتی فرمی رو جلوی چشمامون بزارن با ترس امضاش نکنیم بازم متشکرم خیلی لطف کردین
 تشکر شده توسط : nora، afshinghwink
ارسال پاسخ 

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
ارتباط با مامهاجر سرابازگشت به بالابازگشت به محتواآرشیوپیوند RSS