ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 0 رأی - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويزاي توريستي یونان
Sep-06-2012، 04:21 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Sep-07-2012 01:59 AM توسط frozen mind.)
ارسال: #1
ويزاي توريستي یونان
من براي سفر توريستي از طريق سفارت يونان اقدام كردم ميخواستم بدانم كه مي توانم بدون ورود به يونان مستقيم برم ايتاليا. چون قصد سفر به ايتاليا را داشتم ولي ارژانس مسافرتي گفت كه ايتاليا وقتاش پر است ولي از طريق يونان ميتونه برامون وقت نزديك و ويزا بگيرد ولي چون ٢ تا بچه كوچك دارم چند تا پرواز برامون سخته مي خواستم ببينم مي تونيم مستقيم به روم بگيريم يا حتما بايد ورود به اتن داشته باشيم ممنون از اطلاع رساني خوبتون در سايت هم متشكرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 تشکر شده توسط : HAZARA
Sep-08-2012، 07:32 PM
ارسال: #2
RE: ويزاي توريستي یونان
(Sep-06-2012 04:21 PM)الهه جوهري نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
با سلام
بنده چند وقت پیش خواستم برای ویزای هلند اقدام کنم که جالب اینجاست دقیقا برعایوایحرف شما رو به من گفتن ! ( از نظر سفارت مربوطه )
آژانس مسافرتی به من گفت می تونیم از سفارت ایتالیا برای شما اقدام و ویزای شینگن را بگیریم ولی حتما بعد از اخذ ویزا باید اولین ورود شما به ایتالیا باشه !!
یعنی اول باید می رفتم ایتالیا بعد می تونستم برم هلند . همچنین این موضوع درباره ویزای توریستی است ، درباره ویزاهای دیگر اطلاعاتی ندارم .
ولی پیشنهاد من این هستش که دوباره پرسه جو کنید شاید راه حلی باشه .
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 تشکر شده توسط : HAZARA، اليس
Oct-12-2012، 02:57 PM
ارسال: #3
لینک ثبت نام
با سلام
شما میتونید مستقیم وارد ایتالیا بشید اما یادتون باشه که با این کار دیگه هیچ موقع یونان به شما ویزا نمیده و میگه این وسط چه سودی برای من داشته ؟
چون عملاً این ویزا را برای ورود ارز به کشورشون صادر میکنند
اما شما فقط مهر یونان در پاسپورت بخوره مشکلی نیست و میتونید بعد از پایان مدت ویزا از هرکشوری خواستید خارج بشید و خروج از یونان مهم نیست
 تشکر شده توسط : Caspianbiz، HAZARA، Danoosh
Nov-27-2012، 09:04 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Oct-20-2013 01:25 AM توسط اليس.)
ارسال: #4
(Oct-12-2012 02:57 PM)mohamad2157 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
سلام،دوست من با ويزاي يونان فقط به يونان ميشه رفت،ولي اگر از كشورهاي ديگه كه عضو شنگن هستن ويزا بگيريد ميتونيد اول به اون كشور وارد نشيد ما به دفعات اين كار رو انجام داديم و تا الان هم به مشكل نخورديم البته اين موضوع هميشه صحت نداره
Feb-24-2013، 11:41 PM
ارسال: #5
چه مداركي جهت دريافت ويزاي يونان لازمه؟
Feb-25-2013، 08:29 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Feb-25-2013 08:31 PM توسط یه مهاجر.)
ارسال: #6
لینک ثبت نام
علت ایجاد منطقه شنگین همین برداشتن محدودیت های رفت و امد بوده.بنابراین شما با ویزا شنگین هر کشوری می تونین به هر منطقه از شگین وارد شین البته مقصد این حق رو داره به هر دلیل از ورود شما ممانعت کنه و بخواد از مرز ویزاتون وارد شین اما معمولا این اتفاق نمیفته و با چند تا سوال جواب ساده اجازه ورود میدن.

قانونی هم مبنی بر اینکه اگه ویزا از کشوری بگیرین ولی به اونجا سفر نکنین و بعدا دیگه هرگز بهتون ویزا ندن وجود نداره!

در ضمن بلغارستان هنوز شنگین نیست!

برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام
 تشکر شده توسط : Caspianbiz، storagemeter، mahannn4779، Danoosh
Apr-30-2013، 12:01 AM
ارسال: #7
یونان هم بدک نیست
Oct-20-2013، 01:17 AM (آخرین تغییر در این ارسال: Oct-20-2013 01:19 AM توسط اليس.)
ارسال: #8
(Feb-25-2013 08:29 PM)یه مهاجر نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نامبا ويزاي يونان نميشه وارد كشورهاي اروپايي ديگه شد،درسته كه عضو شنگن هست ولي با اون ويزا فقط و فقط يونان ميشه رفت ولي اگر از كشورهاي ديگه ويزا گرفته بشه ميشه يونان هم رفت،

Sep-17-2014، 04:28 PM
ارسال: #9
سلام . دوستانی که ویزا یونان گرفتند من یک سوال دارم
سند ملکی استعلام میشه ؟! و حدود قیمتش براشون مهمه ؟
ارسال پاسخ 

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
ارتباط با مامهاجر سرابازگشت به بالابازگشت به محتواآرشیوپیوند RSS