موضوع بسته شده 

رتبه موضوع:
  • 44 رأی - 4.32 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
May-21-2012، 11:37 AM (آخرین تغییر در این ارسال: May-21-2012 12:05 PM توسط frozen mind.)
ارسال: #46
RE: واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
در مورد واکسن MMR
به علتی که نمیدونم این واکسن هر ماه نو و تازه در سطح تهران توزیع میشود.(شاید شرایط نگهداری سختی داره)
یکی از بهترین مراکزی که این واکسن رو میتونید دریافت کنید کلینیک 16 آذر دانشگاه تهرانه - نبش خیابون 16 آذره
هر چهارشنبه واکسن تازه تزریق میکنه
اینم تلفن : 61112838 .
قبل رفتن باز تماس بگیرین . خانوم بسیار مهربونی هستند.
این واکسن در 2 مرحله به فاصله 1 ماه از هم دیگه تزریق میشه .
بادتون باشه یک گواهی از اشون بگیرین برا پاستور که این 2 مرحله رو تو کارتتون ثبت کنن

یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 تشکر شده توسط : ammin6327، aziking، parastoo500، shima1364، Gerdoo، shiraz mamali
May-21-2012، 11:58 AM (آخرین تغییر در این ارسال: May-21-2012 12:04 PM توسط frozen mind.)
ارسال: #47
دوستان عزیزم، کی گفته یک ماه مونده به مصاحبه دیگه نباید واکسی دریافت کرده باشید؟!
در برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام نوشته شده:
Do not let your child to have a live vaccine in 4 weeks before coming here.
یعنی یک ماه مونده به مصاحبه نباید واکسن با میکروب زنده تزریق بشه.

من خودم حدود 10 روز به مدیکالم رفتم پاستور تجریش و واکسن آنفلوآنزا زدم. تا جایی که می دونستم این واکسن از میکروب زنده ضعیف شده درست میشه. اما خانم دکتر گفت که نوع دیگرش فقط آنتی بادی داره (اگه اشتباه نگفته باشم)، خلاصه این که میکروب زنده ضعیف شده نداره و به من از همون نوع تزریق کردن و هیچ مشکلی پیش نیامد.

کلا خوبه که هر کسی می خواد بره مدیکال، خودش یکبار سایت دکتر اونگان رو بخونه.
در این تاپیک توصیه هایی میشه که آدم شاخ در میاره! مثلا mooj عزیز میگه تست سل برای بچه های زیر 9 سال هستش در حالی که در سایت دکتر اونگان نوشته شده:
Applicants 2-15 years of age (from 2nd birthday until reach 15th birthday) need to make an appointment with us at least 4 working days prior to their interview date in the embassy due to those new instructions. We need 72 hours in order only to read their TB Skin test.

PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
 تشکر شده توسط : Omidooo، smith، mooj، ammin6327، aziking، امیر مهاجر، amir0_0amir، shimoda، sama_sh، saeed2568، kavirr، sabafarsi1985، sam110، arbabe halgheha، Gerdoo، shani89
May-21-2012، 03:05 PM
ارسال: #48
(May-08-2012 01:35 PM)smith نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
 تشکر شده توسط : armin1، rira1982، saeed2568، niko، sam110، arbabe halgheha، Gerdoo، ghafari88، godot
May-21-2012، 03:21 PM
ارسال: #49
سلام دوستان 14 نوع واکسن تو سایت مشخص شده که البته متوجه شدم که بسته ب محیط جغرافیایی و سن متفاوت است من نزدیک 8تای اون هارو زدم اما هیچ کارتی ندارم برم ی مرکز بهداشت و تاریخ حدودیشو بگم برام مینویسن تا ببرم مرکز بین المللی بهم کارت زرد بدن؟
آیا در شهرستان ها مثل مشهد هم مرکز بین المللی هست یا همون هلال احمر هم این کارو انجام میده؟

2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
 تشکر شده توسط : arbabe halgheha
May-21-2012، 05:05 PM
ارسال: #50
(May-21-2012 11:58 AM)frozen mind نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نامسلام جناب فروزنSmile
بنده 80% اطلاعاتمو از تاپیکهای سالهای 2011 و 2012 گرفتم.و جاهایی رو هم که از سایت اصلی میگم منبعش رو هم میارم.
در مورد mmr میدونم که واکسنش میکروب ضعیف شدس.
در مورد سن تست توبرکلوز کاملا صحیح میفرمایید و بنده هم اصلاح کردم.
ولی در مورد یک ماه فاصله واکسیناسیون با تست مدیکال ضد و نقیضهایی هست. مثلا بعضی دوستان سالای قبل همون فاصله یک ماه رو فرمودن و بعضیا هم گفتن اتفاقا برای اجتناب از واکسنهای بیخود جناب اونگان تا چند روز قبل از مدیکال واکسن نوش جان کردن.Big Grin
بنده هم سعی میکنم من بعد سایتهای اصلیو لحاظ کنم.Wink

C/N:20XX ,POST:YEREVAN ,CLEAR:7 FEB ,VISA:21 FEB ,DEPARTURE: (7MAY) HOUSTON,TX
 تشکر شده توسط : Omidooo، frozen mind، asal1907، ammin6327، امیر مهاجر، amir0_0amir، saeed2568، kavirr، arbabe halgheha، Gerdoo
May-21-2012، 08:13 PM
ارسال: #51
(May-21-2012 03:05 PM)sahels70 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
دوستان من دفترچه تمامی واکسن های تزریق شده در دوره بچگی رو دارم. انستیتو پاستور هم گفت که همون های رو وارد کارت زرد میکنه. سوالم این هست که آیا مجددا باید MMR رو تکرار کنم.
May-23-2012، 09:01 AM
ارسال: #52
(May-23-2012 01:47 AM)mimram نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
به نظر من دکتر اونگان اینو محض احتیاط برای اون گروه از افراد نوشته که توجه کمی دارن و درست متوجه مطالب نمیشن (با عرض معذرت اینو برداشت شخصی نکنین لطفا، کلی گفتم). در سایت دکتر اونگان بارها ذکر شده که واکسن زنده نزنین، نه اینکه کلا واکسن نزنین. من شخصا تجربه دارم که کمتر از یک ماه مانده به مدیکال رفتم واکسن آنتی بادی آنفلوآنزا (نه ویروس زنده ضعیف شده) زدم اما هیچی نشد. شما نباید واکسن با میکرب زنده بزنین.
تازه همین محدودیت تزریق واکسن زنده را هم برای کودکان 2 تا 15 سال نوشتن چون با تست سل اونها ممکنه تداخل بکنه:
Do not let your child to have a live vaccine in 4 weeks time before coming here. In that case, we need to tell you to wait for the next 4 weeks, which is the neccessary time interval to apply a TST after a live vaccine. There must be a time interval of at least 4 weeks between the vaccine and the TST.

PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
 تشکر شده توسط : Omidooo، M_Ti، smith، Farshid22، mooj، lottory، ali234، batis2010، امیر مهاجر، amir0_0amir، saeed2568، kavirr، Gerdoo
May-23-2012، 01:36 PM (آخرین تغییر در این ارسال: May-23-2012 10:58 PM توسط Farshid22.)
ارسال: #53
(May-14-2012 09:18 PM)سمانه777 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
با سلام
شما بروید به خیابان ابن سینا نرسیده به فلکه بیمارستان امام رضا ساختمان بزشکان دکتر دهقان نیری براتون کارت واکسن بین المللی(کارت زرد) صادر میکنه.تلفن مطب 8597999

موفقیت همگی را آرزومندم

CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
 تشکر شده توسط : amir_arian، batis2010، سمانه777، parsush، مانترا، exxedus
May-23-2012، 05:29 PM
ارسال: #54
Wink
(May-23-2012 09:01 AM)frozen mind نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نامسلام دوستانSmile
طبق اطلاعات بنده:
1- زدن واکسنی که دارای میکروب زنده هست باعث تداخل در تست سل و مثبت کاذب شدن نتیجه میشه که در این صورت باید مجددا تکرار بشه.پس 2 تا 15 ساله حتما باید این موردو رعایت کنن.
2-در بقیه موارد زدن واکسنها با فاصله کم در برخی موارد وبرخی افراد موجب واکنشهای ازدیاد حساسیت میشه که اغلب دکترا در چنین مواردی احتیاط میکنن و از زدن واکسنای دیگه خودداری میکنن.
3-خود من تصمیم دارم 10 روز به مدیکال یه واکسن مثل آنفلوانزا یا کزاز بزنم.

C/N:20XX ,POST:YEREVAN ,CLEAR:7 FEB ,VISA:21 FEB ,DEPARTURE: (7MAY) HOUSTON,TX
 تشکر شده توسط : frozen mind، lottory، batis2010، امیر مهاجر
May-24-2012، 12:27 AM (آخرین تغییر در این ارسال: May-24-2012 01:02 AM توسط Farshid22.)
ارسال: #55
(May-23-2012 07:44 PM)lottory نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نامبا سلام

شیراز
پل حر، خيابان ساحلي، جنب فرمانداري،

یک تماس بگیر فکر کنم درست گفتم
2330884

تشکر شده توسط : batis2010
May-24-2012، 12:37 AM (آخرین تغییر در این ارسال: May-24-2012 12:54 AM توسط Farshid22.)
ارسال: #56
(May-23-2012 11:51 PM)majid.s نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
با سلام
در اصفهان
مرکز وکسیناسیون هلال احمر کنار تخت فولاد کارت زرد رنگ بین المللی میده

اونجا که رفتی خودشون راهنمایی میکنند

موفق باشید
سلام
اینم آدرس برای کرمانی های عزیز
مرکز بهداشت کرمان (خیابان سلسبیل). اونجا یک نفر هست به نام آقای برهانی مسئول صدور کارت بین المللی واکسیناسیون.

تشکر شده توسط : batis2010
May-24-2012، 01:13 AM (آخرین تغییر در این ارسال: May-24-2012 03:32 PM توسط Farshid22.)
ارسال: #57
واکسیناسیون
انستیتو پاستور تهران مرکزی:
آدرس : تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور شرقی - خیابان ۱۲ فروردین - مرکز انستیتو پاستور
تلفن : ۹-۶۶۹۵۳۳۱۱

انیستیتو پاستور شمیران:
آدرس: خ شریعتی - نرسیده به میدان قدس (دست چپ)- پایگاه شمیران انستیتو پاستور- پلاک ۱۹۹۶
تلفن: ۲۲۷۳۰۰۱۴
ساعت کار: ۱۳ - ۸

در شهرستانها مراکز هلال احمر وبرخی مراکز بهداشت ودرمان

مشهد: فلكه بيمارستان امام رضا (ع) مجتمع پزشكان ابن سينا

دكتر دهقان نيري تلفن 8597999

کرمان: مرکز بهداشت کرمان (خیابان سلسبیل).

شیراز : پل حر، خيابان ساحلي، جنب فرمانداري، تلفن 2330884

اصفهان : مرکز واکسیناسیون هلال احمر کنار تخت فولاد

با توجه به هزینه بالای تزریق واکسن در کشورهای محل مصاحبه، برای صرفه جویی در هزینه می‌توانید نسبت به تزریق واکسن‌های مورد نیاز و دریافت کارت بین المللی واکسن از انستیتو پاستور اقدام کنید. کارت واکسن بین‌المللی توسط انستیتو پاستور تهران بخش بین‌المللی به عنوان گواهی، جهت اثبات واکسینه بودن دارنده کارت در خارج از ایران، به افراد داده می‌شود.

•افرادی که جهت دریافت گرین کارت اقدام می‌نمایند با توجه به سن آنها نیاز به تزریق واکسن‌های ذکر شده از طرف سفارت آن کشور را دارند که با مراجعه به انستیتو و با در دست داشتن پاسپورت، این واکسن‌ها تزریق شده و کارت بین‌المللی واکسیناسیون دریافت می‌نمایند. افراد متولد دی ماه ۱۳۳۴ به بعد، در دو نوبت واکسن MMR را حداقل به فاصله یک ماه، افراد ۵۰ سال و یا مسن‌تر واکسن آنفولانزا و افراد ۶۵ ساله و یا مسن‌تر نیز واکسن پنوموکوک را دریافت می‌نمایند. برای تهیه کارت واکسن بین المللی در استان تهران تنها به شعب انستیتو پاستور تهران مراجعه کنید.
نکته: اگر سابقه بیماری از قبل مثلا هپاتیت یا یرقان دارید حتما با پزشک مشاور مشورت و بعد شروع به تزریق کنید.
•زمانی که برای دریافت کارت واکسن بین‌المللی اقدام می‌کنید پاسپورت همه افراد را در اختیار داشته باشید.
•هر مدرکی دال بر اینکه هرگونه واکسنی قبلاً زده‌اید را همراه ببرید. کارت واکسنی که از بچگی تا به حال دریافت کردید را با خودتان ببرید به یکی از شعب انستیتو پاستور و سپس به اتاق شماره ۸ برای گرفتن کارت بین المللی مراجعه کنید، دقت کنید شماره پاسپورت واسم و مشخصات درست در کارت وارد شود.
•اگر واکسن هپاتیت بی نزده‌اید، نسبت به تزریق آن اقدام کنید؛ بدیهی است در مورد کسانی که قبلا واکسن هپاتیت بی را زده‌اند ارائه کارت واکسن جهت درج در کارت بین المللی کفایت می‌کند.
•اگر کمتر از ۱۰ سال از آخرین نوبت تزریق واکسن دیفتری و کزاز به شما می‌گذرد به مسئول بگویید تا تاریخ حدودی آن را در کارت تان ثبت کند، در غیر این صورت این واکسن به عنوان بوستر یا یادآور به شما تزریق خواهد شد و در کارت با این عنوان ذکر خواهد شد.
•واکسن دیگری که بابد تزریق شود واکسن MMR علیه سرخک، سرخجه و اوریون است. انستیتو پاستور این واکسن را تنها برای اطفال تزریق می‌کند و بالغین باید به کلینیک‌ها یا مراکز بهداشت و درمان مراجعه کنند تا واکسن را تزریق و گواهی برای ارائه به انستیتو پاستور دریافت کنند، یا این که اگر قبلاً تزریق این واکسن را انجام داده‌اند گواهی مربوطه یا کارت واکسن خود را ارائه کنند.
نکته: اکثر بالغین متولد سال‌های ۱۳۶۰ به بعد در ایران این واکسن را به طور کامل در کودکی دریافت کرده‌اند لذا معمولاً تنها ذکر تاریخ حدودی دریافت واکسن کفایت می‌کند و مسئول مربوطه مهر را وارد خواهد کرد.
نکته: به علت این که واکسن MMR از ویروس زنده ضعیف شده بیماری‌ها تولید می‌شود، هر ماه واکسن نو در سطح تهران توزیع می‌شود. پزشکانی که در مطب اقدام به تلقیح واکسن می‌کنند ممکن است از واکسن تاریخ گذشته استفاده کنند. از معدود مراکزی در تهران که همیشه واکسن تازه تزریق می‌کند، کلینیک دانشگاه تهران واقع در خیابان ۱۶ آذر نبش دانشگاه تهران است. تلقیح واکسن در این مرکز چهارشنبه‌ها صورت می‌گیرد. قبل از مراجعه به این مرکز با تماس با شماره تلفن ۶۱۱۱۲۸۳ از وجود واکسن تازه اطمینان حاصل کنید.
نکته: در اطفال واکسن MMR در ۲ مرحله به فاصله یک ماه از همدیگر تزریق می‌شود.
•در انتها کارتی به شما داده می‌شود که نباید در مرکز دیگری آن را پر و یا اضافه و یا مهر کنید پس اگر واکسن دیگری به هر دلیلی در جای دیگری از سرزمینمان زدید یک گواهی در یک سربرگ رسمی از آن مرکز دریافت کنید و با کارت برای ثبت در این کارت که دارای شماره سریال می‌باشد به انستیتو پاستور ببرید.
نکته: جدیدا به بعضی مراجعین برگه سفیدی داده می‌شود که مسئول مربوطه تاکید دارد که این همان کارت واکسن بین المللی است. به هیچ وجه زیر بار نروید و از آن‌ها همان کارت زرد رنگ را درخواست نمایید.
نکته: واکسن هپاتیت بی دارای سه مرحله می‌باشد. مرحله اول که ذکر شد. مرحله دوم یک ماه بعد از مرحله اول تزریق و مرحله سوم شش ماه بعد از اولین مرحله تزریق صورت می‌گیرد. اگر در زمان معاینه پزشکی، نوبت تزریق یکی از مراحل بعدی فرا رسیده باشد، مجبور به تلقیح آن نوبت با هزینه‌ای بالا در خارج از کشور خواهید شد.

با آرزوی موفقیت برای همگی

تشکر شده توسط : Omidooo، batis2010، frozen mind، سمانه777، amir82، lilistar، Szsanazsz، امیر مهاجر، سلی، مانترا، saeed2568، afs، kavirr، satin، yalda25، godot، exxedus
May-24-2012، 05:29 AM (آخرین تغییر در این ارسال: May-24-2012 05:39 AM توسط Omidooo.)
ارسال: #58
(May-24-2012 01:13 AM)Farshid22 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
دوست عزیزم Farshid22
میخواستم یه تشکر ویژه ازت بکنم . خدا خیرت بده
پست واقعا کاملی بود .
فقط بنده هم یه نکته بهش اضافه کنم و اونم راجع به هپاتیت بی هست :
بچه های 2013 :
اگه تا زمان مدیکال نشد هر سه نوبت رو بزنید ( دو نوبت اول که قطعا زده خواهد شد چون به فاصله یک ماه هستند)
مشکلی پیش نخواهد آمد . بعد از برگشت به ایران و در زمان مقرر واکسن رو تزریق بفرمایید. حتی بنده بعد از
برگشت از سفر دومم به ترکیه در تهران نوبت سوم هپایتتم رو زدم.
در هر صورت ممنون از پست خوبت -

موفق باشیدRolleyes

یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
 تشکر شده توسط : Farshid22، batis2010، lilistar، mooj، ASALI، امیر مهاجر، پرستو، مانترا، saeed2568، kavirr، sam110، Gerdoo
May-24-2012، 09:56 AM (آخرین تغییر در این ارسال: May-24-2012 10:07 AM توسط سمانه777.)
ارسال: #59
مشهد: فلكه امام رضا (ع) مجتمع پزشكان ابن سينا

دكتر دهقان نيري تلفن 8597999
دوستان مشهدی اینجا مراجعه کنن. و دوستان غیر مشهدی هرجا که واکسن بین المللی واسه مکه میزنند برا شما هم میزنند و معتبر هست چون کارت زرد با مهر بهتون میدن اینجوری که من فهمیدم تا الان البته ولی مراجعه کنید بد نیست .
(May-23-2012 11:43 PM)ASALI نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نامسلام دوست عزیز شما با آنتی بادی فهمیدید چه جور واکسن هایی میخواهید؟ و بعد چه واکسن هایی رو زدید ؟ آخه تو سایت 14 نوع واکسن هست.
من و همسرم اینارو زدیم سرخک سرخجه فلج اطفال آبله مرغان گرفتیم (حتی آثارش هست)هپاتیت ب هم زدیم کزاز سیاه سرفه و دیفتیری رو نمیدونم زدیم یا نه ؟حالا دیگه چیا لازمه تا بزنیم ؟ و آنفولانزا که میمونه . اینا که شد 8تا پس بقیشو نمیخواد؟

2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
 تشکر شده توسط : sam110
May-24-2012، 03:21 PM
ارسال: #60
(May-24-2012 12:47 PM)parsush نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نامسلام
شما بادکتردهقان صنمی داری اینقدواسش تبلیغ میکنی؟

2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
 تشکر شده توسط : babak_LosAngeles
موضوع بسته شده 

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
ارتباط با مامهاجر سرابازگشت به بالابازگشت به محتواآرشیوپیوند RSS