موضوع بسته شده 

رتبه موضوع:
  • 17 رأی - 4.35 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
Jan-08-2012، 02:57 AM (آخرین تغییر در این ارسال: Mar-18-2012 04:57 PM توسط soniarazmi.)
ارسال: #166
RE: شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
(Jan-08-2012 02:46 AM)sam_sabz نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
لاتاری گرین کارت آمریکا سالی یک بار برگزار شده و ثبت نام معمولا از اول اکتبر تا اول نوامبر انجام می شود. کسانی که در این فاصله ی یک ماهه ثبت نام کرده باشند و همه ی شرایط را (شرایط دقیق عایوایو ...) رعایت کرده باشند شانس برنده شدن را دارند. حداقل شرایط، داشتن دیپلم یا پنج سال سابقه ی کاری می باشد. نتایج لاتاری اول می (اردیبهشت ماه) به صورت آنلاین و از طریق confirmation number که شخص در زمان ثبت نام دریافت نموده و از طریق سایت رسمی آن اعلام خواهد شد.
تنها مرجع ثبت نام http://www.dvlottery.state.gov می باشد.
برای اطلاعات بیشتر به اینجا بروید:
http://wiki.mohajersara.com/%D8%B1%D8%A7...8%A7%D9%86

من فکر می کنم هرگز نبوده قلب من، اینگونه گرم و سرخ...

My heart belongs to Holden Caulfield
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 تشکر شده توسط : sam_sabz، amir_ebrahimi99، hvm، batis2010
Jan-08-2012، 06:00 PM
ارسال: #167
سلام به همه دوستان منم تازه تو سایت ثبت نام کردم از قبل اشنایی داشتم ولی خوب تازه ثبت نام کردم یک سری از مطالب رو خواندم و از کسانی که انقدر خوب جواب میدن ممنونم .

منم از شماره ثبت نام هم پرینت گرفتم هم به خودم ایمیل کردم و هم تو کامپیوتر ذخیره کردم Big Grin دیگه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد Tongue
 تشکر شده توسط : amir_ebrahimi99، majidusa01، hvm، batis2010
Jan-18-2012، 04:14 PM
ارسال: #168
امسال همه مهاجرسرایی ها اسمشون در میاد و به امید خدا سال 2013 از آمریکا تو سایت پست میگذاریم Big Grin
 تشکر شده توسط : ParsTrader، hamedrouhi، estaji.mehdi، butterfly1987، kamyares88، batis2010، faridl14
Jan-22-2012، 09:58 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Jan-22-2012 10:03 PM توسط ParsTrader.)
ارسال: #169
(Jan-22-2012 02:03 AM)N.Nali نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
سلام
بارها در این سایت گفته شده دوستان اگر واقعا به فکر مهاجرت هستید به لاتاری امید نبندید شانس قبول شدن در لاتاری فقط 1% است .
الان کشورهای کانادا و استرالیا و نیوزلند از طریق مهاجرت تخصص مهاجر می گیرند که خوشبختانه اطلاعات مناسبی در همین سایت هم در مورد این کشورها هست که با صرف کمی وقت می توانید اطلاعات لازم را به دست اورید .
در سالهای قبل افرادی در همین سایت بودن که چند سال بیهوده به انتظار لاتاری نشستند و عمر خود را به نظر من بیهوده تلف کردند . در حالی که همزمان با شرکت درلاتاری می توان مدرک ایلتس را گرفت که برای یک فرد مبتدی در زبان گرفتن ایلتس مورد نیاز حداقل یکسال زمان می برد . ضمن اینکه همین مدرک و کلاسهای مربوطه حتی اگر فردی لاتاری هم برنده شود به درد آمریکا هم خواهد خورد ( اکثر دانشگاههای آمریکا ایلتس را قبول می کنند ) . پیشنهادی که مخصوصا به افراد بسیار جوان دارم این است که در رشته های دانشگاهی که برای مهاجرت مناسب تر است مانند برق و معدن و ....... درس بخوانند و همچنین در ضمن تحصیل حتما سعی کنند زبان خود را تا حد ممکن تقویت کنند .
من افراد بسیار زیادی می شناسم که سالها منتظر مهاجرت به خارج از ایران بودند اما بعد که شرایط مهاجرت انها فراهم شد بعد از چند سال مجبور به بازگشت به کشور شدند که علت اصلی ان عدم داشتن دانش زبان و نداشتن تخصص و مهارت ( تخصص با داشتن مدرک لیسانس و فوق لیسانس و ... فرق می کند ) لازم که در کشور بیگانه به کارشان بیاید بود
بیشتر از این وقت شما را نمی گیرم و بار دیگر شما را به اموختن هرچه بیشتر زبان و تحصیل در رشته مناسب برای مهاجرت توصیه می نمایم
با ارزوی موفقیت برای همه

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
 تشکر شده توسط : alirezagh، butterfly1987، sib 24، hvm، storagemeter، soniarazmi، batis2010
Jan-23-2012، 12:54 PM
ارسال: #170
(Jan-23-2012 11:38 AM)لی لا نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
سلام دوست عزیز اول ورود شما رو به انجمن خوش آمد میگم و دوم اینکه فکر کنم سوالتون رو تو بحث مربوط به زبان بپرسید جوابهای بهتری میگیرین دوست عزیز Smile

این لینک یکی از این بحث ها هستش البته بحث های زیادی در مورد زبان هست که با کمی جستجو به راحتی همرو پیدا میکنید Smile

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid152346
 تشکر شده توسط : لی لا، batis2010
Jan-25-2012، 10:06 PM
ارسال: #171
(Jan-22-2012 09:58 PM)ParsTrader نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام

ممنونم از راهنماييهايتان ، من از اينكه گفتم خيلي دوست دارم كه در لاتاري برنده شوم منظورم اين نبود كه الان نشسته ام و دست روي دست گذاشته ام و در و ديوار را نگاه مي كنم و شب و روز دعا مي خوانم كه خدايا لاتاري برنده بشم ، من خودم در حال گرفتن پذيرش از يكي از دانشگاه هاي اروپا براي ادامه تحصيلاتم در مقطع كارشناسي ارشد هستم و در حال گذراندن كلاسهاي آمادگي براي امتحان ielts هستم ، در واقع برنده شدن در لاتاري يكي از راه هاي من براي مهاجرت است كه طبيعتا در اين بين ( بين انواع راه ها براي مهاجرت ) كم ترين دردسر را دارد و در صورت گرفتن ويزا و گرين كارت امريكا از امكانات بهتر و بيشتري نسبت به ساير انواع مهاجرت برخوردار خواهيم بود ، منظورم نسبت به انواع مهاجرت هاي تحصيلي و مهاجرت هايي كه بعضا پروسه هاي چند ساله براي اخذشان لازم است طي شود . به هر حال مشخص است كه شانس براي قبولي در لاتاري بسيار اندك است ولي فكر نميكنم ضرري داشته باشد كه كمي مثبت بيانديشيم و كمي اميدوار باشيم ، باز هم ممنونم از راهنماييهاي شما مدير عزيز Smile
 تشکر شده توسط : mohammadm64، ParsTrader، batis2010
Feb-08-2012، 02:13 PM
ارسال: #172
سلام

فکر کنم این چندتا پستی که داده شده با عنوان تاپیک مغایرت نداشته باشه !؟ بهتره یکی از مدیرا پست های بیهوده و اسپم رو بگیره پاک کنه تا تاپیک محتوای علمی خودشو داشته باشه

Tampa.Floorida.Usa
 تشکر شده توسط : arshin
Feb-09-2012، 07:10 PM
ارسال: #173
(Feb-08-2012 02:13 PM)Classic نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
با تشکر از شما دوست گرامی، پستهای مغایر با این تاپیک حذف شدند.

از دوستان دعوت می کنم برای درد دل به برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام مراجعه کنند، فقط بهتر است درد دلتان مختصر و مفید باشد.

PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
 تشکر شده توسط : mohammadm64، smith، batis2010
Feb-10-2012، 02:10 AM
ارسال: #174
سلام

همانطور که میدانیم امسال یک امضای دیجیتال علاوه بر confirmation number موقع ثبت نام داده میشد کسی اطلاع داره چرا این رو امسال اضافه کردن؟

قبلا همین سوال را مطرح کردم ولی کسی پاسخ نداد!
 تشکر شده توسط : batis2010
Feb-20-2012، 11:57 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Mar-17-2012 07:42 AM توسط Ashkan78.)
ارسال: #175
دوستان سلام
من برای لاتاری 2013 ثبت نام کردم فقط یه اشتباه در متاهلی و مجردی داشتم.متاهل بودم زدم مجرد!
کسی میدونه من به مشکلی بر میخورم در صورت قبولی؟
اگه کسی میدونه منو از اضطراب در بیاره. ایمیل من ******************
ممنون از همه بچه ها
Feb-21-2012، 12:51 AM (آخرین تغییر در این ارسال: Mar-17-2012 07:42 AM توسط Ashkan78.)
ارسال: #176
(Feb-20-2012 11:57 PM)farzad222 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نامسلام دوست عزیز
خوب اگر مجرد زدین یعنی هیچ یک از مشخصات همسرتون رو وارد نکردین ! چون اگر متاهل بزنید یک سری اطلاعات همسرتون هم باید وارد کنید ، امیدوارم که مشکلی پیش نیاد و بعد از قبولی با ارسال ایمیل به kcc اطلاع بدین که اشتباه کردین نگران نباشید باز دوستانی که اطلاعان بیشتری دارن کمک کنن ممنون Smile
Feb-21-2012، 01:41 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Mar-17-2012 07:43 AM توسط Ashkan78.)
ارسال: #177
شما اگر در روز ثبت نام متأهل بودی و عایوایو مشخصات همسر را ننوشتی در صورت قبولی ردٌی، شکم نکن. البته امیدوارم از اینکه انقدر شفاف گفتم ناراحت نشی. به این فکر کن که اصولاً شانس برنده شدن کمه و وقتی اسمت درنیاد دیگه بقیش مهم نیس.

لینک ثبت نام
 تشکر شده توسط : frozen mind، batis2010
Feb-21-2012، 11:49 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Mar-17-2012 07:45 AM توسط Ashkan78.)
ارسال: #178
لینک ثبت نام
خوب من فکر میکنم در صورت قبولی شما یک راه دارید.
شما اگر قبول شدید و در اون زمان متاهل بودید اما مجرد زدید باید مجرد بشید Big Grin بعد دوباره متاهل بشید تا تاریخ متاهل شدنتون بعد از پر کردن فرم باشه اینجوری فکر میکنم همه چیز حلهTongue

به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
Mar-16-2012، 05:33 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Mar-17-2012 07:45 AM توسط Ashkan78.)
ارسال: #179
لینک ثبت نام
تنهاراهش اینه که اگر قبول شدی ای اشتباه را با ایمیل با kcc در میون بزاری شاید شاید قبول کنن
Mar-17-2012، 12:17 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Mar-17-2012 12:24 PM توسط Electronic-Arts.)
ارسال: #180
سلام دوستان من یه سوال داشتم
اگر من برنده شدم و مصاحبه و همه اینا گذشت و من ویزا گرفتم چه قدر طول میکشه تا گرین کارت و SSN به دستم برسه؟
چون من دانشجو هستم و میخوام اول تحصیلم تموم بشه بعد برم واسه همین شاید نهایت بتونم یک هفته آمریکا باشم
حالا سوال من اینه که من میتونم آدرس یکی از فامیل هامون که تو آمریکا هست رو برای دریافت گرین کارت و SSN بدم؟ یعنی خودم فقط وارد آمریکا بشم و کارای اداری رو انجام بدم و بعد از نهایت 7 روز برگردم و آدرس اونا رو بدم که گرین کارت و .... بره برای اونا که اونا بعدا به من بدن؟
یا حتما باید خودم تو آمریکا حضور داشته باشم؟
موضوع بسته شده 

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
ارتباط با مامهاجر سرابازگشت به بالابازگشت به محتواآرشیوپیوند RSS