ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 3 رأی - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخیراً شما هم مشکل اسکایپ داشتید؟
Apr-25-2010، 04:18 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Apr-25-2010 04:22 PM توسط mohsen324.)
ارسال: #16
RE: اخیراً شما هم مشکل اسکایپ داشتید؟
یک روش خوب پیدا کردم برای تماس تصویری که به خوبی برای من کار کرد.
استفاده از امکان تماس تصویری در Gmail و Google Talk. البته من فقط با Gmail در مرورگر Google Chrome استفاده کردم که به خوبی صدا و تصویر منتقل شد. تماس سه جانبه و چند جانبه هم مقدوره.
برای استفاده از این سرویس باید برنامه‌ای به نام Google Voice and Video را روی کامپیوتر خود نصب کنید. بعلت تحریم نصب این برنامه در ایران ممنوع است. برای عبور از این محدودیت باید از یک PRO*Y استفاده کنید تا گوگل فکر کند شما در ایران نیستید! شخصا برای نصب خیلی به زحمت افتادم که بیشتر بخاطر Pro*y بود و دائما دانلود را قطع می‌کرد.
http://www.google.com/chat/video?hl=fa

امیدوارم از این راه بتوانید به‌جای اسکایپ استفاده کنید. مزیتش این است که شما نیازی به عضویت ندارید و این روزها همه عضو Gmail هستند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
 تشکر شده توسط : sh-b، kianoush، lexington، jam_14051، یه مهاجر، drkamrani1، farzad24، azin_sh
Apr-26-2010، 01:53 AM
ارسال: #17
دوستان من سالها از skype استفاده کرده ام ولی از بعد از عید نتونستم. البته در مشهد دوستان میگند مشکلی نداشتند . الان دارم oovoo رو میگیرم. امیدوارم خوب باشه.
Apr-27-2010، 12:29 AM
ارسال: #18
منم یه سایت پیدا کردم به اسم http://www.TokBox.com توش می تونین به صورت رایگان ثبت نام کنین... بعد به آدرس ایمیلتون یه URL می فرسته که اون رو به هر کسی ارسال کنین می تونه (حتی بدون ثبت نام در سایت) با شما ارتباط پیدا کنه... نیازی هم به پیلتر رد کن نداره!(منظورمو گرفتین دیگه! Big Grin)

.
V رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
 تشکر شده توسط : kianoush، seravin، R.F، hvm، jam_14051، Nazem، یه مهاجر، farzad24
Apr-27-2010، 09:58 AM
ارسال: #19
بچه ها اينو هم چك كنين

http://www.oovoo.vom

من نصبش كردم بد نيست

شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
 تشکر شده توسط : kavoshgarnet
May-02-2010، 07:16 AM
ارسال: #20
دوستان من در مورد کامپیوتر چیزی نمیدونم. کسی حالشو داره یه سری اطلاعات در مورد برقراری ارتباط با ایران بده. منظورم اینه که اصطلاحاتی مانند: وب کم، اسکایپ، وایمکس و نمیدونم هر چیزی که تو برقراری ارتباط با ایران مفید باشه. لطفاً از صفر توضیح بدید. لطفاً به آی دی دکتر من هم توجهی نکنید من دکتر نیستم.( این آی دی ما قضیه ای داره) لیسانسشم به زور گرفتیم.
 تشکر شده توسط : hamed_gh، Monica
Jun-21-2010، 10:27 PM
ارسال: #21
Skype کلاً با پیلتر رد کن (!) البته وی پی نتوورک درست کار میکنه و اینی که شما ها میگید کار نمیکنه ، تقصیر خوده نامردشونه !!!!!
 تشکر شده توسط : Ashkan78
Jun-22-2010، 12:27 AM
ارسال: #22
الان oovoo خوب داره کار میکنه فعلا این یکی رو انگار کشف نکردن ضمن اینکه کاربران زیادی هم انگار نداره چون خیلی کیفیت صدا و تصویرش خوبه....اسکایپ رو همچنان توی ایران بسختی میشه استفاده کرد و مثل سابق هم نیست و وب کمش خیلی قطع میشه

برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام
 تشکر شده توسط : Ashkan78
Jun-22-2010، 06:56 AM (آخرین تغییر در این ارسال: Jun-22-2010 10:09 PM توسط Ashkan78.)
ارسال: #23
يه سرويس خوب ديگه هم هست كه به اسم برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام. اگه ازش 10 يورو اعتبار بخريد، 90 روز تماستون با آمريكا، اروپا (خط ثابت) و چندتا كشور ديگه رايگان مي شه. اعتبارتون هم محفوظه كه هر جا خواستيد استفاده كنيد.

ضمنا اگه دوستاتون روي اين سيستم I.D بسازند، تماس كامپيوتر به كامپيوتر مجاني هست، منتهي Webcam نداره.

مي تونيد از Voipcheap بخوايد كه فلان شماره تلفن رو براي شما بگيره و به شماره خودتون وصل كنه تا از طريق تلفن صحبت كنيد و كاري به كامپيوتر نداشته باشيد. مثلا اگه شما بخوايد با تلفني در آمريكا تماس گرفته بشه و به تلفن ثابت شما وصل بشه، بايد هزينه دو تا تماس رو بديد با يه هزينه جزئي ديگه:

1- تماس آمريكا (رايگان در صورت داشتن روزهاي مجاني و دقيقه اي 0.02 يورو در صورت تمام شدن روزهاي مجاني)
2- تماس تلفن ثابت ايران (دقيقه اي 0.09 يورو)
3- هزينه Connection Fee (براي هر تماس تلفن به تلفن و بدون توجه به مدت زمان تماس مبلغ ثابت 0.05 يورو)

Connection Fee در صورتي از حساب شما كم مي شه كه تماس تلفن به تلفن برقرار كنيد. تماس هاي كامپيوتر به كامپيوتر و كامپيوتر به تلفن Connection Fee ندارند.

يه خوبي كه اين سرويس داره، اينه كه از ايران و با كارتهاي بانكي ايراني، مي شه اعتبارش رو خريد كه البته كمي گرانتر از قيمت واقعيش در مياد، ولي بازم به صرفه هست. به خصوص اگه تلفن رايگانشو زياد استفاده مي كنيد.

برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام خاطره شد ...
 تشکر شده توسط : ساشا، mohsen324، Nazem، kianoush، frozen mind
Jul-09-2010، 04:26 PM
ارسال: #24
امروز 18 تیر 89
قبلا را نمیدونم ولی این چند ماهه تا امروز اسکایپ بدون مشکل کار میکنه.
دوستان اگر احیانا مانند گذشته به مشکل برخوردند میتونند از اکانت وی ..پی ..ان استفاده کنند.
Jul-10-2010، 01:04 AM
ارسال: #25
از یه سیستم تقریبا جدید هم میتونید به عنوان جایگزینش استفاده کنید به نام OOVOO امتحانش ضرر نداره.

AS2010
-------------
TIME is Life, Believe me
 تشکر شده توسط : سارا کوچولو، frozen mind
Sep-06-2010، 11:49 PM
ارسال: #26
من در ایران هستم و با ADSLکانکت میشم.هر کار میکنمOOVOOوب کم من رو نمیشناسه .مطمئنم که ایراد از وب کم و نصب آن نیست .چون با برنامه های دیگر این مشکل رو ندارم.کسی هست که همین مشکل رو داشته باشه؟راهنمایی کنید ممنون میشم
Sep-07-2010، 01:50 AM
ارسال: #27
سلام من oovooكار كردم با وب كم مشكلي نداشتم شايد جايي كه اينترنت گرفتين پورت مورد نياز را بسته با dial up وصل بشيد ببينيد مشكل داره يا نه اگر نداشت مشكل از جايي هست كه اينترنت را گرفتين اگر نه مشكل از سيستم شمااست
(Sep-06-2010 11:49 PM)ارغوان نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000 ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
 تشکر شده توسط : frozen mind، ارغوان
Sep-07-2010، 04:46 PM
ارسال: #28
با دیل آپ هم نشد .جالبه که نام وبکم من را در لیست اش داره (file>setting>camera) اما تصویر ندارم
Sep-07-2010، 06:43 PM
ارسال: #29
مشكل از سيتستم هست و اينترنت شما مشكلي نداره به نظرم از اول درايور وب كم را نصب كننيد شايد درست بشه
(Sep-07-2010 04:46 PM)ارغوان نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000 ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
Oct-12-2010، 05:33 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Oct-12-2010 05:41 PM توسط Nazem.)
ارسال: #30
احتمالا همه اسم شرکت شاتل رو شنیدن.من اونجا کار میکردم.سرویسهای پیام رسان در روزهایی که امکان شلوغی هست قطع میشه.skype بهترینه.oovoo سرعتش پایینه اما اون هم در شلوغی ها بسته میشه.شرکتهای بزرگ مثل شاتل و پارس آنلاین خودشون میبندن.اما شرکتهای کوچکتر مثل صبا نت مشکلی ندارند و skype با این سرویسها همیشه کار میکنه.پس همه چیز به شرکتی بستگی داره که ازش سرویس گرفتید.

شماره کیس:2010AS296XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:Aug 22
کنسولگری:ANKARA
تاریخ کارنت شدن: Aug 2010
تاریخ مصاحبه: 2 Sep
تاریخ دریافت ویزا: Sep 4
جمع هزینه ها: 3.5 میلیون برای دو نفر
ورود به آمریکا:Dec 10
ایالت:ویرجینیا-حومه واشینگتون دی سی
ارسال پاسخ