ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 12 رأی - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهاجرت به نیوزلند و راه های آن
May-31-2015، 01:51 AM
ارسال: #376
RE: مهاجرت به نیوزلند و راه های آن
سلام
بهترین گزینه مهاجرت به نیوزلند چی هست؟

(May-31-2015 01:51 AM)araz2012 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
سلام
کسی نیست جواب بده؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
Jun-05-2015، 06:02 AM
ارسال: #377
(May-30-2015 10:23 AM)peyman.n نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
باسلام وعرض تشکرو ارادت.باتوجه به اینکه شرایط کاری درایران را برای من بسیارسخت کرده اند(بدلیل فساد اداری حاکم بر معاونت غذا-دارو)چاره ی دیگری غیراز مهاجرت از ایران ندارم.سوالم اینستکه آیا درصورت داشتن جاب آفر میتوانم امتیاز لازم را کسب کنم و اگر بله،جاب آفر را چه کسانی وچگونه میتوانند داشته باشند؟ممنون از بذل توجه به سوالات بنده.
Jun-06-2015، 08:38 AM
ارسال: #378
(Jun-05-2015 06:02 AM)فرامرز راد نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
با سلام
اگه جاب آفر داشته باشيد خودش 50 پوينت داره و از تو پول در مياين ولي گرفتن جاب آفر از ايران خيلي امكانش كم هست. بايد يه كارفرما اونجا پيدا كنيد كه به شما نياز داشته باشه. شما كه زبانتون خوبه ميتونيد يك رزومه خوب انگليسي بر اساس استانداردهاي نيوزلند بنويسيد و در سايتهاي كاريابي اونجا سرچ كنيد و براي شغلهاي مورد نظر اپلاي كنيد. خدا رو چي ديدين شايد كارتون درست بشه. براي قالبهاي رزومه و سايتهاي كاريابي به وبسايت رسمي اداره مهاجرت نيوزلند مراجعه كنين اونجا فكر كنم راهنمائي كرده باشه. موفق باشيد.
 تشکر شده توسط : ParsTrader، storagemeter
Jun-07-2015، 08:01 AM
ارسال: #379
(May-31-2015 01:51 AM)araz2012 نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام

بهترین گزینه مهاجرت از راه تخصص
 تشکر شده توسط : ParsTrader، 327
Jul-08-2015، 01:13 AM
ارسال: #380
با سلام
تمام صفحات در مورد مهاجرت به نیوزیلند رو مطالعه کردم از تمامی دوستان بخاطر اطلاعاتشون تشکر میکنم.
متاسفانه من هم مانند بقیه دوستانی که در فکر مهاجرت هستند تصمیم به مهاجرت گرفتم. متاسفانه یک بار اشتباه کردم و با تفکر اینکه میتوان در ترکیه زندگی خوبی ساخت برای تحصیل در مقطع ارشد عمران به آنجا رفتم. اکثر شرایط برای زندگی در استانبول خیلی بهتر از ایران است ولی استانبول و ترکیه تنها برای اشخاصی خوب است که پول هنگفت داشته باشند و به کار تجارت بپردازند وگرنه کارمندی آنجا زیاد فرقی با ایران ندارد تنها تفاوت وجود آزادی های اجتماعی و زندگی در یک شهر شلوغ با امکانات بالاست.
حالا بعر از پایان ارشد دیگه قید دکترا خواندن در ترکیه را زدم و برگشتم ایران و یک سال است که اینجام و نه کاری و نه درآمدی. منم تصمیم گرفتم که به نیوزیلند مهاجرت کنم منتها شرایطم زیاد خوب نیست.

لیسانس عمران عمران از دانشگاه آزاد تهران جنوب
ارشد مهندسی ژئوتکنیک ( مکانیک خاک و پی) از دانشگاه صنعتی استانبول
سن 33 و فعلا مجرد Big Grin
سابقه کار پراکنده ۲ سال به زور و غیر رسمی
زبان برای ارشد آیلتس ۶ آکادمیک که اکسپایر شده و باید دوبا ره امتحان بدم

با این اوصاف من شانسی برای اقدام مهاجرت دارم و کدام نوع آن برای من بهتر است.

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنند.
Jul-08-2015، 05:17 AM (آخرین تغییر در این ارسال: Jul-12-2015 10:53 AM توسط ParsTrader.)
ارسال: #381
(Jul-08-2015 01:13 AM)aydın نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نامسلام
متاسفانه در این شرایط شانسی ندارید مگر اینکه ایلتس ۷ در هر ۴ باند بگیرید تا بتوانید برای استرالیا اقدام کنید .
البته اگر مقاله خوب و قوی دارید می توانید به فکر گرفتن بورسیه از کانادا و استرالیا و.... باشید که برای اطلاعات بیشتر به برای مشاهده باید عضو سایت باشید لینک ثبت نام مراجعه نمایید .

متاسفانه برای نیوزیلند شانسی ندارید

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
 تشکر شده توسط : storagemeter، aydın
Jul-09-2015، 12:31 PM
ارسال: #382
سلام
میخواستم بدونم با 32 سال سن و داشتن دیپلم و آیلتس ۷ در هر ۴ باند، مدارک تخصصی کامپیوتر (icdl, mcitp, ccna, network+, java programming) و ۸ سال سابقه کار مرتبط با شبکه و کامپیوتر(حدودا ۴ سال با بیمه و مابقی بدون بیمه) و پیشنهاد کار از نیوزلند، آیا شانسی برای اقدام هست یا نه؟؟؟
 تشکر شده توسط : aydın
Jul-09-2015، 04:50 PM
ارسال: #383
(Jul-09-2015 12:31 PM)mameri نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
اگر پیشنهاد کاری داشته باشید که بله مشکلی نیست . ولی اگر پیشنهاد کاری نداشته باشید کاری نمی توانید انجام بدهید .
با توجه به اینکه زبانتون خوبه اطلاعات لازم را از سایت مهاجرت نیوزیلند بدست اورید

http://www.immigration.govt.nz/

با ارزوی موفقیت برای همه

Jul-19-2015، 12:10 PM
ارسال: #384
با سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم با مدرک کارشناسی ارشد نقشه برداری از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی با سن 31 سال و چیزی نزدیک به ۵ سال سابقه رسمی بیمه چقدر شانس برای مهاجرت به نیوزلند وجود دارد.
البته هنوز امتحان زبان ندادم ولی با توجه به وضعیت زبانم براحتی ۷ و بالاتر رو میگیرم. و یه سوال دیگه اینکه اجباری هست برای ایلتس جنرال یا اکادمیک هم قابل قبول هست؟
در حال حاضر چیزی نزدیک به ۳ سال هست که در بخش فراساحل (offshore) مشغول بکار هستم.

با تشکر
Aug-22-2015، 12:44 PM
ارسال: #385
سلام. قبل از اینکه سوالمو بپرسم لازمه از تمام دوستان بخاطر راهنمایی هاشون تشکر کنم.
من مدرک کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر دارم( کاردانی دانشگاه آزاد معدل 15.۵ و کارشناسی غیرانتفاعی معدل 15.۵) بعد از کارشناسی ۶ سال سابقه کار مرتبط همراه با بیمه دارم. می خواستم بدونم این ناپیوسته بودن مدرک لیسانس من ممکنه باعث بشه مدرکم لیسانس ارزیابی نشه و در نتیجه سابقه کارم ارزششو از دست بده؟
پیشاپیش متشکرم.
Aug-22-2015، 01:55 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Aug-22-2015 01:57 PM توسط ParsTrader.)
ارسال: #386
(Aug-22-2015 12:44 PM)mehrdad_r نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت ناممتاسفانه برای نیوزیلند شانسی ندارید ولی اگر ایلتس ۷ بتوانید بگیرید می توانید برای استرالیا اقدام نمایید.
با ارزوی موفقیت برای همه

تشکر شده توسط : matka351، mehrdad_r
Aug-25-2015، 11:32 AM
ارسال: #387
سلام دوستان منو همسرم قصد مهاجرت به نیوزلند داریم ایبشون کارشناس عمران ومن پرستار هستم دو برادر ایشون هم ساکن اونجان ماازچه طریقی باید اقدام کنین اگه میشه ادرس یه وکیل معتمد رو در تهران بهمون بدید باتشکر ازشما وسایت عالیتون
Aug-25-2015، 08:27 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Aug-26-2015 05:50 PM توسط ParsTrader.)
ارسال: #388
دوستان کیفیت زندگی در اوکلند چطوره؟
آیا کسی که اقامت استرالیا را داره می تونه وارد نیوزلند بشه یا باید باد ویزا بگیره؟
با اثامت استرالیا میشه در نیوزلند کار کرد؟

این سابقه کار مثل استرالیا بعد از لیسانس حساب میشه یا کار همزمان با دانشجویی هم قبوله؟
Aug-26-2015، 05:46 PM (آخرین تغییر در این ارسال: Aug-26-2015 05:47 PM توسط ParsTrader.)
ارسال: #389
(Aug-25-2015 08:27 PM)amirfriendship نوشته است:  برای مشاهده باید عضو سایت باشید
لینک ثبت نام
۱- بالاست
۲- بله با اقامت استرالیا می نوانید به شکل توریستی یدون گرفتن ویزا وارد نیوزلند شوید .
۳- قبلا میشد و لی تا جاییکه میدونم الان فقط باید سیتیزن استرالیا باشید تا بتونید در نیوزلند کار کنید.
۴- مثل استرالیا فقط سابقه کار بعد از لیسانس حساب میشود .

ارسال پاسخ 

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
ارتباط با مامهاجر سرابازگشت به بالابازگشت به محتواآرشیوپیوند RSS